KONST / Litografier / Färglitografi 14342169
nr 1434 2169
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Globen. Signerad, numrerad 5/20. Färglitografi, bildmått: 43x57, yttermått inklusive ram: 56x69 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 november 2021
kl 18:26:34
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas